Wersja twojej przeglądarki jest przestarzała. Zalecamy zaktualizowanie przeglądarki do najnowszej wersji.

12.09.2015 - Nowa usługa - Montaż ozdobnego szkła typu - Lacobel

Informujemy, iż od września wprowadzamy nową usługę - montaż szkła ozdobnego - typu lacobel

Tafle szkła są doskonałą alternatywą dla płytek kuchennych, dzięki gładkiej powierzchni bez trudu zmyją Państwo nawet najtrudniejsze zabrudzenia

Dzięki bogatej palecie kolorów szkło można zamówić w każdym kolorze z palety barw np. z wzornika RAL

 

 

 

 

 

 

 

02.11.2015 - Uwaga zmiana numeru konta :

  91114020040000360275921042

 

Nasze Realizację :

Obrazy w wysokiej rozdzielczości dostępne w galerii.

Kuchnia na Bemowie

 

Chcielibyśmy trochę scharakteryzować wykonany przez nas projekt, opisując zastosowane materiały i nowoczesną technikę montażową.

 Nasz projekt zrealizowaliśmy z wykorzystaniem markowego osprzętu firmy Blum, do której mamy ogromne zaufanie, pod względem jakości i niezawodności materiałów.

 Drzwiczki w szafkach górnych zostały wykonane z frontów w połysku, na które składa się płyta MDF18, w kolorze RAL 9001, oraz szkła "lacobel" wybranego z zaproponowanego wzornika.

W nowoczesnych kuchniach fronty z połyskiem i dobrej jakości płyty to podstawa satysfakcji i radości korzystania z zasobów kuchennych. Dodajmy, że w szafkach górnych zastosowaliśmy system Aventos HK, czyli tak zwane fronty uchylne, który pozwala na komfortowe, szybkie i bez-uchwytowe - oparte na rozwiązaniu "Tip-on" użytkowanie szafek, zapewniając swobodę ruchu naszemu klientowi.

 

Ponadto, system Aventos HK daje możliwość różnorodności planowania i projektowania oraz dobrze komponuje się z pozostałymi rozwiązaniami zastosowanymi przy urządzaniu kuchni.Przenieśmy się teraz do dolnej części pomieszczenia, które urządzone zostało z wykorzystaniem szafek dolnych, z zamontowanymi drzwiczkami i szufladami.

W drzwiczkach zastosowaliśmy frezowane uchwyty, które wraz z górną kompozycją frontów szafek górnych, dają idealny efekt wizualny, będący obiektem zachwytu gości naszych klientów.

Dodatkowo, w szafkach dolnych zamontowaliśmy dwa rodzaje zawiasów firmy Blum. Pierwszy typ to standardowy clip-top, z kątem otwarcia 110 stopni, wyposażony w hamulec, który zapobiega nadmiernemu trzaskaniu i obijaniu szafek. Drugi typ zawiasów ma charakter szerokokątny, z kątem otwarcia 170 stopni, jest najczęściej stosowany przy montażu narożnych szafek. Podkreślmy, że warto zainwestować nieznacznie wyższą kwotę i zakupić dobre jakościowo zawiasy szerokokątne z dożywotnią gwarancją, gdyż te tańsze, nieznanej marki po roku czasu stają się niezdatne do użytku, ponieważ mają tendencję do opuszczania się i niestety wymagają regulacji bądź całkowitej wymiany.

 Zwróćmy uwagę na zamontowane szuflady, oparte na systemie BLUM ANTARO, którego cechą szczególną i najbardziej pożądaną przez klienta jest ich cicha praca, przez cały okres użytkowania, zapewniona dzięki mechanizmowi samo-dociągania i miękkiego otwierania. Co więcej, w projekcie kuchni, w szafkach dolnych, przewidzieliśmy system Cargo 20, pozwalający na wysunięcie całego frontu szafki, ułatwiający dostęp do wielu włożonych tam produktów w jednej chwili. Nadmieńmy, że w kuchni zamontowaliśmy dwa rodzaje szuflad, jedne są z wyższymi relingami, a drugie z niższymi, najczęściej przeznaczonymi na sztućce i inne niezbędne przybory kuchenne.
Jeśli chodzi o tło dla naszych szafek, zadbaliśmy o to, aby idealnie współgrało z całym wyposażeniem kuchni. A więc zamiast tradycyjnych płytek, zamontowaliśmy szkło typu "lacobel", które dzięki lakierowanej powłoce, odporne jest na zarysowania, ponadto charakteryzuje się łatwością montażu i przyjemnością czyszczenia, zwłaszcza jeśli chodzi o tłuszcz i inne zabrudzenia. Szkło "lacobel" staje się co raz bardziej popularne wśród klientów, ze względu na efekty estetyczne i łatwość czyszczenia. Podkreślmy, że lakier chroniący szkło jest ekologiczny i przyjazny dla środowiska.
Zamontowane dolne szafki przykryliśmy blatem bukowym, wymagającym tak zwanego olejowania i szlifowania. Proces impregnacji i szlifowania powinien być przeprowadzany średnio co pół roku, w zależności od intensywności użytkowania blatu. My, przy montażu olejowaliśmy trzykrotnie, aby blat bukowy był zdatny do pierwszego użytkowania. Impregnowanie wykonywane jest za pomocą miękkiej, przeznaczonej do tego szmatki, która nie uszkodzi powierzchni blatu. Blat o grubości 4cm rewelacyjnie komponuje się z kremowymi frontami kuchennymi.
Aby wzbudzić zachwyt wśród użytkowników kuchni i ich gości oraz podkreślić jakość i efekty naszej pracy zadbaliśmy również o doświetlenie całego pomieszczenia kuchennego.

Kuchnia klientki posiada cztery niezależne źródła światła, ponadto zamontowaliśmy listwę z oświetleniem LED-owym, o barwie ciepłej, pod szafkami. Dużo wysiłku kosztowało ukrycie kabli oświetleniowych, ale nie ma dla nas rzeczy niemożliwych do zrobienia, wyzwanie przezwyciężone a kuchnia idealnie oświetlona.

 

Dla podkreślenia profesjonalnego i innowacyjnego montażu, zastąpiliśmy tradycyjne włączniki światła, sensorem bezdotykowym - jeden ruch ręką z odległości 5 cm i królestwo kuchenne rozświetlone.
Oczekiwania naszej klientki były następujące: wysokiej jakości materiały, przystępna cena, zachowana estetyka. Po skończonym montażu, zadowolenie i zachwyt klientki oznaczały zrealizowanie zadania. W naszej pracy zawsze stawiamy na jakość, estetykę, a naszą działalność i usługi charakteryzuje efektywność - to znaczy, wysoka jakość i zrealizowane w najmniejszym szczególe założenia projektów, przy jednoczesnym zapewnieniu przystępnych kosztów.

 

Recepcja dla Punktu pobrań krwi

 

 Recepcje jak i szafę wykonaliśmy z płyty wiórowej 18 i MDF 20 wysoki połysk

Szafa standardowa wnękowa z dwiema parami drzwi przesuwnych. Środek szafy składa się z samych półek w ilości 8 sztuk. Drzwi oparte są o znany i niezawodny system Laguny MULTIOMEGA na prowadnikach łożyskowanych.

Recepcja została dodatkowo podświetlona dookoła diodami LED co daje bardzo fajny efekt - szczególnie w nocy :)

 

 

 

 

Ekspozytory drewniane (zdjęcia w wysokiej rozdzielczości dostępne w galerii)

 

Ekspozytor drewnianyEkspozytor drewniany

 Ekspozytor na wstążkiEkspozytor na wstążki

Ekspozytor ze sklejkiEkspozytor ze sklejki Przedstawiamy przykładowy stand na wstążki wykonany w całości ze sklejki 12mm. Oraz 3mm.

 Konstrukcja ekspozytora jest bardzo stabilna, wytrzymuję duże obciążenia

Stand posiada drewniane przekładki dzięki którym możemy oddzielić różne towary.

Jesteśmy w stanie zrobić dowolny wzór i ilość - w celu ustalenia szczegółów zapraszamy do kontaktu :

drestol@dresol.pl

 

 

1 sierpnia to dzień wolny w firmie Drestol. Nie tylko w ten dzień czcimy pamięć poleglych powstańców ale przez cały rok. Ale co roku chodzimy na Plac Piłsudskiego by wspólnie śpiewać (Nie)Zakazane Piosenki.

 

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  Szanowni Państwo 

Produkcja mebli to nie tylko nasza praca ale i nasze hobby. Daje nam radość tworzenia ale również   umożliwia nam  wspieranie innych. Niniejszym przedstawiamy kolekcję ręcznie wykonanych stolików, która powstała bez użycia elektronarzędzi oraz bez dodatkowych zabiegów upiększających. Seria ta powstała specjalnie dla Stowarzyszenia Dziennikarzy Rzeczypospolitej Polskiej z przeznaczeniem na aukcję charytatywną. Celem tej aukcji jest pomoc dla dziennikarzy seniorów, będących w trudnej sytuacji finansowej.

Opis elementów kolekcji:

nr 1/OK/2017 - stolik kawowy  „prawie okrągły „  - czemu  prawie? Bo naprawdę nie jest do końca  ani owalny ani okrągły.  Wycinany ręcznie z drewna olszowego, na środku element ozdobny – szyszki zatopione w żywicy - nadający unikatowy wygląd. Wymiary:  średnica 73 cm wysokość 58 cm

nr 2/STN/2017  - stolik nocny z dwiema półkami, wykonany z drewna olszowego, nieokorowany, zabezpieczony żywicą.  Wymiary: długość 54 szerokość 35 wysokość 62cm  

nr 3/STN/2017 - stolik nocny z dwiema półkami, wykonany z drewna olszowego, nieokorowany, zabezpieczony żywicą.  Wymiary: długość 54 szerokość 35 wysokość 62 cm  

nr 4/PSZ/2017 - stolik kawowy z drewna olszowego, z wstawionym hartowanym czarnym szkłem, które  jest zalane żywicą epoksydową. Wymiary: długość 133 szerokość 78 wysokość 53 cm

nr 5/PDK/2017 - stolik kawowy z drewna olszowego, nieokorowany, zabezpieczony żywicą. Wymiary długość 133 szerokość 78 wysokość 53 cm

 

Z poważaniem

Eugeniusz Święty

 

 

 

Galeria mediów

Polityka dotycząca plików cookies

Ten serwis korzysta z plików cookies do przechowywania informacji na twoim komputerze.

Czy akceptujesz?