Wersja twojej przeglądarki jest przestarzała. Zalecamy zaktualizowanie przeglądarki do najnowszej wersji.

 Witamy na naszej stronie!

 

Drestol jest małą firmą stolarską, która skupia się na produkcji mebli i wszelkiego rodzaju zabudowy mniej lub bardziej skomplikowanych pomieszczeń - zarówno na zamówienia indywidualne, jak i firmowe. W swojej ofercie posiadamy szeroki asortyment mebli pod wymiar, proponujemy ciekawe rozwiązania, zarówno jeśli chodzi o estetykę, jak i funkcjonalność. Potrafimy spełnić każdą meblową zachciankę :) Na rynku istnieje sporo przedsiębiorstw trudniących się wyrobem mebli na wymiar, jednak wiele z nich zajmuje się wyłącznie standardowymi projektami kuchni czy szaf wnękowych. 

Nie boimy się wyzwań, realizujemy nietypowe projekty i zawsze dbamy o zadowolenie naszych klientów. Niezależnie od tego, czy chodzi o małą, nieustawną łazienkę, maksymalne zagospodarowanie wolnej przestrzeni w przedpokoju, wygodną garderobę, nowoczesną kuchnię, przytulną kawiarenkę, duże biuro, specjalistyczne laboratorium, niebanalne standy reklamowe czy po prostu wygodną komodę. Do zamówień zawsze podchodzimy indywidualnie i z całym zaangażowaniem. Opinie naszych klientów są dla nas najlepszą rekomendacją!

Renomę wypracowuje się w tej branży latami. Początki działalności sięgają lat 60. ubiegłego wieku, kiedy to Wacław Rozbicki otwiera mały zakład rzemieślniczy, a po nim  przejmuje go jego syn Krzysztof. Teraz reaktywację robi młode pokolenie, którym jesteśmy my, czyli:

Piotr Rozbicki – młody i energiczny, chcący wchłonąć całą wiedzę o produkcji mebli w jeden dzień. Tworząc nowy projekt nie odejdzie od niego, dopóki nie skończy wyliczeń i nie znajdzie rozwiązania. Pełen zaangażowania i solidny. Zainteresowań ma wiele – wśród nich motocykle i biegi w maratonach.

Eugeniusz Święty – technolog drewna o spec. meblarstwo, znający produkcję mebli od podstaw. Rzemiosło to jego pasja. Zna się zarówno na renowacji mebli tradycyjnymi metodami, jak i na najnowocześniejszych rozwiązaniach technologicznych. Poza tym właściwie człowiek-orkiestra: historyk, społecznik, dziennikarz, bloger. Udziela się w wielu organizacjach, m.in. w Stowarzyszeniu Dziennikarzy Rzeczpospolitej, Stowarzyszeniu Miłośników Ziemi Słupskiej, a ostatnio w Związku Zawodowym Twórców Kultury.

Jako społecznicy wspieramy różnego rodzaju akcje, czynnie uczestnicząc oraz przeznaczając na nie część dochodu z produkcji mebli. Nie boimy się ciężkiej roboty, prawdziwą satysfakcję przynosi nam chwila, gdy nasi klienci są zadowoleni z efektów naszej pracy - świetnej jakości mebli w doskonałej cenie. Zapraszamy do kontaktu!

 

 

 

 

                                     

W cenie oferujemy profesjonalne projekty, oraz wizualizację 3D 


 

 


Dziękujemy za współpracę

Certyfikat zawiasów Hettich

Zobacz nasze realizacje

Zobacz więcej w zakładce  Galeria

Polityka dotycząca plików cookies

Ten serwis korzysta z plików cookies do przechowywania informacji na twoim komputerze.

Czy akceptujesz?