O Nas

Drestol jest małą firmą stolarską, która skupia się na produkcji mebli i wszelkiego rodzaju zabudowy mniej lub bardziej skomplikowanych pomieszczeń - zarówno na zamówienia indywidualne, jak i firmowe.

W swojej ofercie posiadamy szeroki asortyment mebli pod wymiar, proponujemy ciekawe rozwiązania, zarówno jeśli chodzi o estetykę, jak i funkcjonalność. Potrafimy spełnić każdą meblową zachciankę :) Na rynku istnieje sporo przedsiębiorstw trudniących się wyrobem mebli na wymiar, jednak wiele z nich zajmuje się wyłącznie standardowymi projektami kuchni czy szaf wnękowych.

Nie boimy się wyzwań, realizujemy nietypowe projekty i zawsze dbamy o zadowolenie naszych klientów. Niezależnie od tego, czy chodzi o małą, nieustawną łazienkę, maksymalne zagospodarowanie wolnej przestrzeni w przedpokoju, wygodną garderobę, nowoczesną kuchnię, przytulną kawiarenkę, duże biuro, specjalistyczne laboratorium, niebanalne standy reklamowe czy po prostu wygodną komodę. Do zamówień zawsze podchodzimy indywidualnie i z całym zaangażowaniem. Opinie naszych klientów są dla nas najlepszą rekomendacją!

Eugeniusz Święty – technolog drewna o spec. meblarstwo, znający produkcję mebli od podstaw. Rzemiosło to jego pasja. Zna się zarówno na renowacji mebli tradycyjnymi metodami, jak i na najnowocześniejszych rozwiązaniach technologicznych.

Dyplom uzyskania tytułu technika technologii drewna o spec meblarstwo.