O Nas

Rób to co kochasz robić. Znajdź swoją pasję. Jedynym sposobem, aby osiągnąć sukces jest kochać, to co robisz. Steve Jobs

To motto przyświeca naszej pracy. „Drestol” to dynamiczna i elastyczna firma stolarska z wieloletnim doświadczeniem. Produkuje meble i wszelkiego rodzaju zabudowy mniej lub bardziej skomplikowanych pomieszczeń - zarówno na zamówienia indywidualne, jak i firmowe. Właściciel firmy, Eugeniusz Święty, z wykształcenia jest technikiem technologii drewna, ze specjalnością „meblarstwo”. Z doświadczenia – stolarzem o długoletnim stażu. Jego pasją jest doskonalenie wiedzy i umiejętności w tym, co robi na co dzień. Regularnie uczestniczy w szkoleniach, prezentacjach i targach, by zawsze być na bieżąco z najnowszymi rozwiązaniami w branży stolarskiej. Dlatego projekty realizowane przez „Drestol” zawsze są: - wysokiej jakości, - przygotowywane pod upodobania klientów, - zgodne z najnowszą technologią, - oddawane tak szybko jak to możliwe.

Jesteśmy elastyczni: Jeśli masz gotowy projekt swojej łazienki, kuchni czy sypialni, przyjdź do nas. Jeśli nie masz, nie martw się. Współpracujemy z renomowanymi architektami. Posiadamy szeroki asortyment mebli pod wymiar lub robimy według wskazań klienta. Proponujemy ciekawe rozwiązania, zarówno jeśli chodzi o estetykę, jak i funkcjonalność. Działamy kompleksowo, realizujemy podłączenia elektryczne i gazowe. Potrafimy spełnić każdą meblową zachciankę 😊.

Naszą najlepszą rekomendacją są opinie naszych klientów! Nie boimy się wyzwań. Tak samo poważnie traktujemy: małą, nieustawną łazienkę, maksymalne zagospodarowanie wolnej przestrzeni w przedpokoju, wygodną garderobę, nowoczesną kuchnię, przytulną kawiarenkę, duże biuro, specjalistyczne laboratorium, niebanalne standy reklamowe czy dostosowaną do potrzeb klienta komodę. Do zamówień zawsze podchodzimy indywidualnie i z całym zaangażowaniem. Mamy dowód - Kapituła programu „Orły Handlu” od czterech lat co roku przyznaje firmie „Drestol” dyplom laureata w oparciu o opinie o naszej firmie.

Dyplom uzyskania tytułu technika technologii drewna o spec meblarstwo.