Systemy do szaf

Systemy do szaf

Otwieranie drzwi jeszcze nigdy nie było tak proste i tak ciche. Dowiedz się więcej o systemach do szaf firmy Hettich.

TopLine XL – inspiracja

W systemie do drzwi przesuwnych z górnym mechanizmem jezdnym skrzydła drzwi, niezależnie od ich rozmiarów, przesuwają się lekko i cicho. O dodatkowy komfort dba ukryty system cichego domykania Silent System. Nowa generacja amortyzatorów gwarantuje użytkownikom maksymalny komfort dzięki wykorzystaniu ich wszystkich możliwych funkcji: wyhamowanie w kierunku zamykania i otwierania drzwi, a w szafach 3-drzwiowych w obu kierunkach oraz przy jednoczesnym otwarciu zewnętrznych drzwi (amortyzacja kolizji).


TopLine XL

Dwutorowy system do drzwi przesuwnych z górnym mechanizmem jezdnym.

  • Położenie drzwi: nakładane.
  • Ciężar drzwi do 80 kg.
  • Wysokość drzwi do 2.600 mm.
  • Szerokość drzwi 700 – 2.000 mm.
  • Grubość drzwi 16, 18, 19, 22, 25, 28, 40, 50 mm.


WingLine L

Dzięki WingLine L możesz projektować drzwi składane w nowym wymiarze komfortu użytkowania. Rewolucyjny mechanizm otwierania Push / Pull to move pozwala na uzyskanie dostępu do całej zawartości szafy jednym ruchem ręki. Wspaniały efekt panoramy! Pozostałe zalety: cicha praca systemu, amortyzacja otwierania i zamykania, montaż bez użycia narzędzi oraz minimalny uskok drzwi dla maksymalnego zagospodarowania przestrzeni wewnętrznej.

WingLine L porusza z lekkością skrzydła drzwiowe o ciężarze do 25 kg i wysokości do 2400 mm: wszechstronny system do sypialni, kuchni i biura.


TopLine L

Silent System – Topline L pozwala przesuwać ciężkie drzwi o ciężarze do 50 kg zadziwiająco lekko i bezgłośnie. Dodatkową wygodę zapewnia zastosowanie amortyzatora Silent System Flexible 50 i 80. Gwarantuje on ciche zamknięcie nawet dużych i ciężkich drzwi.